fLEx en fLExtra

Bij ons op school hebben we fLEx en fLExtra. Bekijk de uitlegvideo hieronder en lees daarna verder voor meer informatie. 

 

fLExuren bij ons op school

Naast de reguliere lessen op onze school krijg je twee fLExuren per week. Deze uren mag je in principe zelf invullen, we geven je opties om uit te kiezen. De fLExuren staan op dinsdagmiddag het 6e en 7e lesuur ingeroosterd voor iedere leerling in ieder leerjaar. De fLExuren zijn verplichte lesuren, maar je krijgt meestal zelf de vrijheid om ze nuttig in te vullen.
> Meer over onze fLExuren

fLExtra: verbreden, verdiepen of verrijken

fLExtra staat voor flexibel en extra. Er vallen heel veel activiteiten onder en het aanbod verandert regelmatig! Eigenlijk omvat fLExtra alles waarvan je er zelf voor hebt gekozen om het buiten de gewone lessen te doen. Als bewijs van deelname ontvang je van ons een soort certificaat: het testimonium. Dat kan heel handig zijn als je bijvoorbeeld een bepaalde vervolgopleiding wilt doen. Onder fLExtra vallen ook onze Alfa- Bèta- en Gamma-excellentieprogramma’s.
> Meer over fLExtra
> Meer over Alfa-excellentie
> Meer over Bèta-excellentie
> Meer over Gamma-excellentie