Medewerkers

Schoolleiding

drs. J. (Jan Maarten) de Wit
rector
drs. C.A.F. (Christian) Sprakel
conrector onderbouw
drs. W. (Wout) Claessens
conrector bovenbouw
E. (Edit) Djini
coördinator mavo
drs. H.J.A. (Dirk) Freijse
coördinator havo/vwo
onderbouw
J.F.W. (Jeroen) Reusen
coördinator havo-vwo
bovenbouw

Docenten

Afkorting Naam personeel afkorting vak vak e-mail
banjo dhr. J. Baank ec Economie j.baank@lyceumelst.nl
banhe mevr. H. Bandstra bi Biologie h.bandstra@lyceumelst.nl
bapjn dhr. J. Baptist ak Aardrijkskunde j.baptist@lyceumelst.nl
barui dhr. Y. Bartelink bio Biologie y.bartelink@lyceumelst.nl
beeae mevr. A. van der Beek En Engels a.vanderbeek@lyceumelst.nl
berna mevr. N. Bernts - Visser Ne Nederlands n.bernts@lyceumelst.nl
bijsd dhr. S. Bijnagte bio, na, sk Biologie, Natuurkunde en Scheikunde s.bijnagte@lyceumelst.nl
boeis mevr. I. de Boer Fa Frans i.deboer@lyceumelst.nl
bogbt dhr. B. van den Bogaard gs, ak Geschiedenis, Aardrijkskunde b.vandenbogaard@lyceumelst.nl
bosli mevr. L. Bos - van de Avoort bi Biologie l.bos@lyceumelst.nl
bosmt dhr. T. Bosman gs Geschiedenis t.bosman@lyceumelst.nl
brome mevr. M. van den Broek wi Wiskunde m.vandenbroek@lyceumelst.nl
clejn dhr. J. Clermonts sk Scheikunde j.clermonts@lyceumelst.nl
cobry dhr. R. Cobussen bv Beeldende Vorming r.cobussen@lyceumelst.nl
dagig mevr. I. Dagmar Ne Nederlands i.dagmar@lyceumelst.nl
dermk dhr. M. Derkse s&b Sport & Bewegen m.derkse@lyceumelst.nl
deufk dhr. F. Deug En Engels f.deug@lyceumelst.nl
djiet mevr. E. Djini ckv, bv, KUA, coördinator mavo bv, KUA, coördinator mavo e.djini@lyceumelst.nl
dijjn dhr. J. van Dijk Du Duits j.vandijk@lyceumelst.nl
adimcn mevr. C. Dimmendaal s&b Sport & Bewegen c.dimmendaal@lyceumelst.nl
encrn dhr. R. van Enckevort En Engels r.vanenckevort@lyceumelst.nl
fredk dhr. D. Freijse Fr, coördinator havo/vwo onderbouw Frans, coördinator havo/vwo onderbouw d.freijse@lyceumelst.ln
fonmu mevr. M. Fontijn ak Aardrijkskunde m.fontijn@lyceumelst.nl
gelmy mevr. M. van Gelder ec Economie m.vangelder@lyceumelst.nl
gishs dhr. H. van Gisbergen ak Aardrijkskunde h.vangisbergen@lyceumelst.nl
ahagca mevr. C. Haggenburg gs Geschiedenis c.haggenburg@lyceumelst.nl
helme mevr. M. Heller bv Beeldende Vorming m.heller@lyceumelst.nl
henre mevr. R. Hendrikx - Termaat wi Wiskunde r.hendrikx@lyceumelst.nl
huime mevr. M. Huigens Ne Nederlands m.huigens@lyceumelst.nl
hulwr dhr. W. Hulshof Bi Biologie w.hulshof@lyceumelst.nl
jacrt dhr. R. Jacobs b&o Bedrijfseconomie & Ondernemerschap r.jacobs@lyceumelst.nl
janrn mevr. R. Janssen wi Wiskunde r.janssen@lyceumelst.nl
koswo dhr. W. Koster Ma Maatschappijleer w.koster@lyceumelst.nl
krose mevr. S. de Kroon s&b Sport & bewegen s.dekroon@lyceumelst.nl
kueee mevr. E. Kuenen Fr Frans e.kuenen@lyceumelst.nl
kuhmo dhr. M. Kuhlmann Du Duits m.kuhlmann@lyceumelst.nl
leima mevr. M. Leijser Ne Nederlands m.leijser@lyceumelst.nl
marfk dhr. F. van Maren ec Economie f.vanmaren@lyceumelst.nl
meian mevr. A. Meijerink bv en ckv Beeldende vorming, Culturele en Kunstzinnige Vorming a.meijerink@lyceumelst.nl
amidje mevr. J. Middeljans En Engels j.middeljans@lyceumelst.nl
norme mevr. M. van Norel wi Wiskunde m.vannorel@lyceumelst.nl
petcs dhr. C. Peters gs, decaan havo/vwo Geschiedenis en decaan havo/vwo c.peters@lyceumelst.nl
ramdd dhr. D. Rameckers s&b Sport & bewegen d.rameckers@lyceumelst.nl
remtm dhr. T. Remijn wi Wiskunde t.remijn@lyceumelst.nl
renln mevr. L. Renting wi Wiskunde l.renting@lyceumelst.nl
petja mevr. J. Petrosian na Natuurkunde j.petrosian@lyceumelst.nl
renpe dhr. P. Rensen sk Scheikunde p.rensen@lyceumelst.nl
reijn dhr. J. Reusen wi, coördinator havo/ vwo bovenbouw Wiskunde, coördinator havo/vwo bovenbouw j.reusen@lyceumelst.nl
sanca mevr. C. Sánchez En Engels c.sanchez@lyceumelst.nl
schjh mevr. J. Scheepers Du Duits j.scheepers@lyceumelst.nl
schje mevr. J. Schouten ckv, bv Culturele en Kunstzinnige Vorming en Beeldende Vorming j.schouten@lyceumelst.nl
shahd dhr. H. Shakiba wi Wiskunde h.shakiba@lyceumelst.nl
tujar dhr. A. Tujeehut wi Wiskunde a.tujeehut@lyceumelst.nl
athijn dhr. J. Thijssen na, sk Natuurkunde en Scheikunde j.thijssen@lyceumelst.nl
tilsa mevr. S. van Tilborgh En Engels s.vantilborgh@lyceumelst.nl
valjn mevr. J. Valkenburg Fr Frans j.valkenburg@lyceumelst.nl
veean dhr. A. van der Veen Du Duits a.vanderveen@lyceumelst.nl
vergt dhr. G. Versteeg s&b, decaan mavo Sport & bewegen, decaan mavo g.versteeg@lyceumelst.nl
lobgn dhr. Lobo van Vliet gs, fi Geschiedenis, Filosofie g.lobo@lyceumelst.nl
vriha mevr. H. Vrieling dr Drama h.vrieling@lyceumelst.nl
wijcn mevr. C. Wijnand dr, ckv Drama, Culturele en Kunstzinnige vorming c.wijnand@lyceumelst.nl
witca mevr. C. Te Witt - van Gellecum En Engels c.tewitt@lyceumelst.nl
veret dhr. E. Verbeek ec Economie e.verbeek@lyceumelst.nl
verxr dhr. X. Verbeet na Natuurkunde x.verbeet@lyceumelst.nl
wamle mevr. L. Wammes Ne Nederlands l.wammes@lyceumelst.nl
zwamt mevr. M. van Zwam Ne Nederlands m.vanzwam@lyceumelst.nl

Ondersteunend personeel

Naam personeel Functie e-mail
Telefoniste/ receptioniste mevr. P. Roodbeen p.roodbeen@lyceumelst.nl
Administratie mevr. B. van der Lelie administratie@lyceumelst.nl
Administratie mevr. J. Elijzen administratie@lyceumelst.nl
Administratie mevr. R. Scharroo administratie@lyceumelst.nl
Verzuimmedewerker/cöordinator MAS mevr. M. van Bussel m.vanbussel@lyceumelst.nl
Verzuimmedewerker/cöordinator MAS mevr. E. Nolle - Mientjes e.nolle@lyceumelst.nl
Conciërge dhr. H. Polman h.polman@lyceumelst.nl
Conciërge mevr. C. Schouwenburg c.schouwenburg@lyceumelst.nl
Ondersteuningscoördinator dhr. M. Cleuren m.cleuren@lyceumelst.nl
Orthopedagoog mevr. C. Tieleman c.tieleman@lyceumelst.nl
Remedial Teacher mevr. E. Helmers e.helmers@lyceumelst.nl
Managementassistente mevrouw W. Arnts w.arnts@lyceumelst.nl
Managementassistente mevrouw L. Söser secretariaat@lyceumelst.nl