Medewerkers

Schoolleiding

drs. J. (Jan Maarten) de Wit
rector
drs. C.A.F. (Christian) Sprakel
conrector onderbouw
drs. W. (Wout) Claessens
conrector bovenbouw
M. (Mark) Derkse
teamleider mavo onderbouw
M. (Martine) van Norel
teamleider mavo bovenbouw
drs. H.J.A. (Dirk) Freijse
teamleider havo/vwo
onderbouw
J.F.W. (Jeroen) Reusen
teamleider havo-vwo
bovenbouw

Docenten

Afkorting Naam personeel afkorting vak vak e-mail
baajo dhr. J. Baank ec Economie j.baank@lyceumelst.nl
bapjn dhr. J. Baptist ak Aardrijkskunde j.baptist@lyceumelst.nl
beeae mevr. A. van der Beek En Engels, clustervoorzitter alfa a.vanderbeek@lyceumelst.nl
beeln mevr. L. van Beersum En Engels l.vanbeersum@lyceumelst.nl
benpr dhr. P. Bens NaSk NaSk, Natuurkunde en Scheikunde p.bens@lyceumelst.nl
berna mevr. N. Bernts - Visser Ne Nederlands n.bernts@lyceumelst.nl
bijsd dhr. S. Bijnagte bio, nask Biologie, Natuurkunde en Scheikunde s.bijnagte@lyceumelst.nl
boeis mevr. I. de Boer Fr Frans i.deboer@lyceumelst.nl
bogbt dhr. B. van den Bogaard gs Geschiedenis b.vandenbogaard@lyceumelst.nl
bonma mevr. M. Bonnema bi Biologie m.bonnema@lyceumelst.nl
boree mevr. E. Borghstijn ak Aardrijkskunde e.borghstijn@lyceumelst.nl
bosli mevr. L. Bos - van de Avoort bi Biologie l.bos@lyceumelst.nl
bosae mevr. A. van den Bosch wi Wiskunde a.vandenbosch@lyceumelst.nl
bosmt dhr. T. Bosman gs Geschiedenis t.bosman@lyceumelst.nl
bovje dhr. J. van den Bovenkamp Ne Nederlands j.vandenbovenkamp@lyceumelst.nl
brome mevr. M. van den Broek wi Wiskunde m.vandenbroek@lyceumelst.nl
broa mevr. J. Broekhuizen bi Biologie j.broekhuizen@lyceumelst.nl
brocy mevr. C. Browne bi Biologie c.browne@lyceumelst.nl
clejn dhr. J. Clermonts sk Scheikunde j.clermonts@lyceumelst.nl
cobry dhr. R. Cobussen bv Beeldende Vorming r.cobussen@lyceumelst.nl
dagig mevr. I. Dagmar Ne Nederlands i.dagmar@lyceumelst.nl
danse mevr. S. Dankers - de Kroon s&b Sport en Bewegen s.dankers@lyceumelst.nl
dermk dhr. M. Derkse s&b Sport & Bewegen, teamleider mavo onderbouw m.derkse@lyceumelst.nl
deufk dhr. F. Deug En Engels f.deug@lyceumelst.nl
dijey mevr. E. van Dijk Du Duits e.vandijk@lyceumelst.nl
dijjn dhr. J. van Dijk Du Duits j.vandijk@lyceumelst.nl
fredk dhr. D. Freijse Fr Frans, teamleider havo/vwo onderbouw d.freijse@lyceumelst.ln
fonmu mevr. M. Fontijn ak Aardrijkskunde m.fontijn@lyceumelst.nl
furhe mevr. H. Furr - Verijdt en Engels h.furr@lyceumelst.nl
gelmy mevr. M. van Gelder ec Economie, clustervoorzitter gamma m.vangelder@lyceumelst.nl
gertm dhr. T. Gerrits Na + nask1 Natuurkunde en nask 1 t.gerrits@lyceumelst.nl
gishs dhr. H. van Gisbergen ak Aardrijkskunde h.vangisbergen@lyceumelst.nl
heire dhr. R. Heid kua, dr Kua en Drama r.heid@lyceumelst.nl
henne mevr. N. Hendriks s&b Sport en Bewegen n.hendriks@lyceumelst.nl
henlo dhr. R. Hendriks wi Wiskunde l.hendriks@lyceumelst.nl
henre mevr. R. Hendrikx - Termaat wi Wiskunde r.hendrikx@lyceumelst.nl
hince mevr. C. Hinssen fa Frans c.hinssen@lyceumelst.nl
holjt mevr. J. Hollander bi Biologie j.hollander@lyceumelst.nl
huime mevr. M. Huigens Ne Nederlands m.huigens@lyceumelst.nl
hulwr dhr. W. Hulshof bi Biologie w.hulshof@lyceumelst.nl
hupnk dhr. N. Hupkes wi Wiskunde n.hupkes@lyceumelst.nl
kalpr dhr. P. Kalisvaart gs Geschiedenis p.kalisvaart@lyceumelst.nl
katee mevr. E. Katerberg Ne Nederlands e.katerberg@lyceumelst.nl
keyye mevr. Y. de Keyzer s&b Sport en Bewegen y.dekeyzer@lyceumelst.nl
klaen dhr. E. Klap wi Wiskunde e.klap@lyceumelst.nl
klejy dhr. J. Kleinveld bio Biologie j.kleinveld@lyceumelst.nl
knahh mevr. H. Knapper wi Wiskunde h.knapper@lyceumelst.nl
kormc dhr. M. Korteweg b&o Bedrijfseconomie m.korteweg@lyceumelst.nl
koswo dhr. W. Koster Ma Maatschappijleer w.koster@lyceumelst.nl
kueee mevr. E. Kuenen Fr Frans e.kuenen@lyceumelst.nl
kuhmo dhr. M. Kuhlmann Du Duits m.kuhlmann@lyceumelst.nl
lants dhr. T. Lansink En Engels t.lansink@lyceumelst.nl
leima mevr. M. Leijser Ne Nederlands m.leijser@lyceumelst.nl
lobgn dhr. G. Lobo van Vliet gs en fi Geschiedenis en Filosofie g.lobo@lyceumelst.nl
meian mevr. A. Meijerink bv en ckv Beeldende vorming, Culturele en Kunstzinnige Vorming a.meijerink@lyceumelst.nl
meign mevr. G. Meijer - Schuering bi Biologie g.meijer@lyceumelst.nl
mettm dhr T. Methorst na en nask Natuurkunde en Nask t.methorst@lyceumelst.nl
meume mevr. M. Meulman wi Wiskunde m.meulman@lyceumelst.nl
nasmu mevr. M. Nas du Duits m.nas@lyceumelst.nl
norme mevr. M. van Norel wi Wiskunde, teamleider mavo bovenbouw m.vannorel@lyceumelst.nl
nuibs dhr. B. Nuijen ec Economie b.nuijen@lyceumelst.nl
oonts dhr. T. Oonk bi Biologie t.oonk@lyceumelst.nl
petcs dhr. C. Peters gs Geschiedenis en decaan havo/vwo c.peters@lyceumelst.nl
petja mevr. J. Petrosian na Natuurkunde j.petrosian@lyceumelst.nl
queee mevr. E. Quekel gs Geschiedenis e.quekel@lyceumelst.nl
ramdd dhr. D. Rameckers s&b Sport & bewegen d.rameckers@lyceumelst.nl
remkn mevr. K. Remmen ec Economie k.remmen@lyceumelst.nl
renpe dhr. P. Rensen sk Scheikunde, clustervoorzitter bèta p.rensen@lyceumelst.nl
renln mevr. L. Renting wi Wiskunde l.renting@lyceumelst.nl
reijn dhr. J. Reusen wi Wiskunde, teamleider havo/vwo bovenbouw j.reusen@lyceumelst.nl
roecm mevr. C. Roes bv Beeldende Vorming c.roes@lyceumelst.nl
schjh mevr. J. Scheepers Du Duits j.scheepers@lyceumelst.nl
schpr dhr. P. Schuurs b&o Bedrijfseconomie p.schuurs@lyceumelst.nl
spase mevr. S. Spanbroek fr Frans s.spanbroek@lyceumelst.nl
stero dhr. R. Stevens gs Geschiedenis r.stevens@lyceumelst.nl
teisa mevr. S. Teiken bv Beeldende Vorming s.teiken@lyceumelst.nl
thijn dhr. J. Thijssen na, sk Natuurkunde en Scheikunde j.thijssen@lyceumelst.nl
tilsa mevr. S. van Tilborgh En Engels s.vantilborgh@lyceumelst.nl
tuejn mevr. J. Tuenter Dr Drama j.tuenter@lyceumelst.nl
valjn mevr. J. Valkenburg Fr Frans j.valkenburg@lyceumelst.nl
veean dhr. A. van der Veen Du Duits a.vanderveen@lyceumelst.nl
vergt dhr. G. Versteeg s&b Sport & bewegen, decaan mavo g.versteeg@lyceumelst.nl
venbm dhr. B. van de Ven ec Economie b.vandeven@lyceumelst.nl
venjt dhr. J. Venendaal wi Wiskunde j.venendaal@lyceumelst.nl
vriha mevr. H. Vrieling dr Drama h.vrieling@lyceumelst.nl
wamle mevr. L. Wammes Ne Nederlands l.wammes@lyceumelst.nl
wanml mevr. M. Wanders gs Geschiedenis m.wanders@lyceumelst.nl
wegmn mevr. M. Wegman Du Duits m.wegman@lyceumelst.nl
weima mevr. M. Weijmans Wi Wiskunde m.weijmans@lyceumelst.nl
wigen mevr. E. Wigman En Engels e.wigman@lyceumelst.nl
wilre mevr. R. Wilhelmus En Engels r.wilhelmus@lyceumelst.nl
witca mevr. C. te Witt - van Gellecum En Engels c.tewitt@lyceumelst.nl
woltm dhr. T. Wolters Ak Aardrijkskunde t.wolters@lyceumelst.nl
zwamt mevr. M. van Zwam Ne Nederlands m.vanzwam@lyceumelst.nl
zwemt mevr. M. Zweers Ne Nederlands m.zweers@lyceumelst.nl

Ondersteunend personeel

Naam personeel Functie e-mail
mevr. H. Keuben Telefoniste/ receptioniste h.keuben@lyceumelst.nl
mevr. C. Derksen Telefoniste/ receptioniste k.derksen@quadraam.nl
mevr. B. ter Veld Telefoniste/ receptioniste b.terveld@lyceumelst.nl
mevr. J. Elijzen Medewerker leerlingenadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. H. van de Peppel Officemanager leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. M. Janssen Medewerker leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. Y. Phielix Medewerker leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
dhr. W. Lindeijer TOA w.lindeijer@lyceumelst.nl
mevr. G. Gerritsen TOA g.gerritsen@lyceumelst.nl
mevr. M. van Bussel Verzuimmedewerker/ cöordinator MAS absentie@lyceumelst.nl
mevr. E. Nolle - Mientjes Verzuimmedewerker absentie@lyceumelst.nl
dhr. H. Polman Conciërge h.polman@lyceumelst.nl
mevr. C. Schouwenburg Conciërge c.schouwenburg@lyceumelst.nl
mevr. C. Tieleman Orthopedagoog c.tieleman@lyceumelst.nl
mevr. E. Helmers Remedial Teacher e.helmers@lyceumelst.nl
mevrouw W. Arnts Managementassistente w.arnts@lyceumelst.nl