Medewerkers

Schoolleiding

drs. J. (Jan Maarten) de Wit
rector
drs. C.A.F. (Christian) Sprakel
conrector onderbouw
drs. W. (Wout) Claessens
conrector bovenbouw

M. (Mark) Derkse
Teamleider mavo
onderbouw
M. (Martine) van Norel
Teamleider mavo
bovenbouw
drs. H.J.A. (Dirk) Freijse
teamleider havo/vwo
onderbouw
J.F.W. (Jeroen) Reusen
teamleider havo-vwo
bovenbouw

Docenten

Afkorting Naam personeel afk. vak vak e-mail
baajo dhr. J. Baank ec Economie j.baank@lyceumelst.nl
bapjn dhr. J. Baptist ak Aardrijkskunde j.baptist@lyceumelst.nl
beeae mevr. A. van der Beek En Engels, clustervoorzitter alfa a.vanderbeek@lyceumelst.nl
beeln mevr. L. van Beersum En Engels l.vanbeersum@lyceumelst.nl
benpr dhr. P. Bens NaSk NaSk, Natuurkunde en Scheikunde p.bens@lyceumelst.nl
berna mevr. N. Bernts - Visser Ne Nederlands n.bernts@lyceumelst.nl
bijsd dhr. S. Bijnagte bio, nask Biologie, Natuurkunde en Scheikunde s.bijnagte@lyceumelst.nl
boeis mevr. I. de Boer Fr Frans i.deboer@lyceumelst.nl
bogbt dhr. B. van den Bogaard gs Geschiedenis b.vandenbogaard@lyceumelst.nl
bonma mevr. M. Bonnema bi Biologie m.bonnema@lyceumelst.nl
boree mevr. E. Borghstijn ak Aardrijkskunde e.borghstijn@lyceumelst.nl
bosli mevr. L. Bos - van de Avoort bi Biologie l.bos@lyceumelst.nl
bosae mevr. A. van den Bosch wi Wiskunde, Orthopedagoog a.vandenbosch@lyceumelst.nl
bosmt dhr. T. Bosman gs Geschiedenis t.bosman@lyceumelst.nl
bovje dhr. J. van den Bovenkamp Ne Nederlands j.vandenbovenkamp@lyceumelst.nl
brome mevr. M. van den Broek wi Wiskunde m.vandenbroek@lyceumelst.nl
broa mevr. J. Broekhuizen bi Biologie j.broekhuizen@lyceumelst.nl
clejn dhr. J. Clermonts sk Scheikunde j.clermonts@lyceumelst.nl
cobry dhr. R. Cobussen bv Beeldende Vorming r.cobussen@lyceumelst.nl
corie mevr. I. Cornelissen dr Drama i.cornelissen@lyceumelst.nl
dagig mevr. I. Dagmar Ne Nederlands i.dagmar@lyceumelst.nl
danse mevr. S. Dankers - de Kroon s&b Sport en Bewegen s.dankers@lyceumelst.nl
dermk dhr. M. Derkse s&b Sport & Bewegen, teamleider mavo onderbouw m.derkse@lyceumelst.nl
deufk dhr. F. Deug En Engels f.deug@lyceumelst.nl
dibfr dhr. F. Dibbets Ne Nederlands f.dibbets@lyceumelst.nl
dijey mevr. E. van Dijk Du Duits e.vandijk@lyceumelst.nl
fredk dhr. D. Freijse Fr Frans, teamleider havo/vwo onderbouw d.freijse@lyceumelst.ln
fonmu mevr. M. Fontijn ak Aardrijkskunde m.fontijn@lyceumelst.nl
furhe mevr. H. Furr - Verijdt en Engels h.furr-verijdt@lyceumelst.nl
gelmy mevr. M. van Gelder ec Economie, clustervoorzitter gamma m.vangelder@lyceumelst.nl
gertm dhr. T. Gerrits Na + nask1 Natuurkunde en nask 1 t.gerrits@lyceumelst.nl
gishs dhr. H. van Gisbergen ak Aardrijkskunde h.vangisbergen@lyceumelst.nl
heire dhr. R. Heid kua, dr Kua en Drama r.heid@lyceumelst.nl
henne mevr. N. Hendriks s&b Sport en Bewegen n.hendriks@lyceumelst.nl
henlo dhr. R. Hendriks wi Wiskunde l.hendriks@lyceumelst.nl
herde dhr. D. Hermans s&b Sport en Bewegen d.hermans@lyceumelst.nl
holjt mevr. J. Hollander en Engels j.hollander@lyceumelst.nl
huekd dhr. K. van Huet wi Wiskunde k.vanhuet@lyceumelst.nl
hulwr dhr. W. Hulshof bi Biologie w.hulshof@lyceumelst.nl
hupnk dhr. N. Hupkes wi Wiskunde n.hupkes@lyceumelst.nl
kalpr dhr. P. Kalisvaart gs Geschiedenis p.kalisvaart@lyceumelst.nl
katee mevr. E. Katerberg Ne Nederlands e.katerberg@lyceumelst.nl
keyye mevr. Y. de Keyzer s&b Sport en Bewegen, Orthopedagoog y.dekeyzer@lyceumelst.nl
klaen dhr. E. Klap wi Wiskunde e.klap@lyceumelst.nl
klejy dhr. J. Kleinveld bio Biologie j.kleinveld@lyceumelst.nl
klimk dhr. M. Klingen fr Frans m.klingen@lyceumelst.nl
kormc dhr. M. Korteweg b&o Bedrijfseconomie m.korteweg@lyceumelst.nl
koswo dhr. W. Koster Ma Maatschappijleer w.koster@lyceumelst.nl
kueee mevr. E. Kuenen Fr Frans e.kuenen@lyceumelst.nl
kuhmo dhr. M. Kuhlmann Du Duits m.kuhlmann@lyceumelst.nl
lants dhr. T. Lansink En Engels t.lansink@lyceumelst.nl
leima mevr. M. Leijser Ne Nederlands m.leijser@lyceumelst.nl
lobgn dhr. G. Lobo van Vliet gs en fi Geschiedenis en Filosofie g.lobo@lyceumelst.nl
meian mevr. A. Meijerink bv en ckv Beeldende vorming, Culturele en Kunstzinnige Vorming a.meijerink@lyceumelst.nl
meign mevr. G. Meijer - Schuering bi Biologie g.meijer-schuering@lyceumelst.nl
mettm dhr T. Methorst na en nask Natuurkunde en Nask t.methorst@lyceumelst.nl
nasmu mevr. M. Nas du Duits m.nas@lyceumelst.nl
naule mevr. L. Nauta bio Biologie l.nauta@lyceumelst.nl
norme mevr. M. van Norel wi Wiskunde, teamleider mavo bovenbouw m.vannorel@lyceumelst.nl
nuibs dhr. B. Nuijen ec Economie b.nuijen@lyceumelst.nl
musja mevr. J. Muskee Ne Nederlands j.muskee@lyceumelst.nl
oldna mevr. N. van Olderen wi Wiskunde n.vanolderen@lyceumelst.nl
oorge mevr. G. Oordt-Kleinjan Ne Nederlands g.oordt@lyceumelst.nl
petcs dhr. C. Peters gs Geschiedenis en decaan havo/vwo c.peters@lyceumelst.nl
queee mevr. E. Quekel gs Geschiedenis e.quekel@lyceumelst.nl
ramdd dhr. D. Rameckers s&b Sport & bewegen d.rameckers@lyceumelst.nl
remkn mevr. K. Remmen ec Economie k.remmen@lyceumelst.nl
renpe dhr. P. Rensen sk Scheikunde, clustervoorzitter bèta p.rensen@lyceumelst.nl
renln mevr. L. Renting wi Wiskunde l.renting@lyceumelst.nl
reijn dhr. J. Reusen wi Wiskunde, teamleider havo/vwo bovenbouw j.reusen@lyceumelst.nl
roecm mevr. C. Roes bv Beeldende Vorming c.roes@lyceumelst.nl
schjh mevr. J. Scheepers Du Duits j.scheepers@lyceumelst.nl
scrle mevr. L. Schraal En Engels l.schraal@lyceumelst.nl
slofe dhr. F. Slootmans gs Geschiedenis f.slootmans@lyceumelst.nl
spase mevr. S. Spanbroek fr Frans s.spanbroek@lyceumelst.nl
stero dhr. R. Stevens gs Geschiedenis r.stevens@lyceumelst.nl
takbm dhr. B. Takkenkamp bio Biologie b.takkenkamp@lyceumelst.nl
teisa mevr. S. Teiken bv Beeldende Vorming s.teiken@lyceumelst.nl
thijn dhr. J. Thijssen na, sk Natuurkunde en Scheikunde j.thijssen@lyceumelst.nl
tilsa mevr. S. van Tilborgh En Engels s.vantilborgh@lyceumelst.nl
tresa dhr. S. Trezia s&b Sport en Bewegen s.trezia@lyceumelst.nl
tuejn mevr. J. Tuenter Dr Drama j.tuenter@lyceumelst.nl
vergt dhr. G. Versteeg s&b Sport & bewegen, decaan mavo g.versteeg@lyceumelst.nl
varde mevr. D. Varekamp Ne Nederlands d.varekamp@lyceumelst.nl
venbm dhr. B. van de Ven ec Economie b.vandeven@lyceumelst.nl
venjt dhr. J. Venendaal wi Wiskunde j.venendaal@lyceumelst.nl
vriha mevr. H. Vrieling dr Drama h.vrieling@lyceumelst.nl
wanml mevr. M. Wanders gs Geschiedenis m.wanders@lyceumelst.nl
wassn dhr. S. Wassenaar s&b Sport en Bewegen s.wassenaar@lyceumelst.nl
weima mevr. M. Weijmans Wi Wiskunde m.weijmans@lyceumelst.nl
wigen mevr. E. Wigman En Engels e.wigman@lyceumelst.nl
witca mevr. C. te Witt - van Gellecum En Engels c.tewitt@lyceumelst.nl
woltm dhr. T. Wolters Ak Aardrijkskunde t.wolters@lyceumelst.nl
zeybt mevr. B. Zeyen Du Duits b.zeyen@lyceumelst.nl
zwamt mevr. M. van Zwam Ne Nederlands m.vanzwam@lyceumelst.nl

Ondersteunend personeel

Naam personeel Functie e-mail
mevr. L. Martens Telefoniste/ receptioniste l.martens@hetwesteraam.nl
mevr. C. Derksen Telefoniste/ receptioniste k.derksen@quadraam.nl
mevr. B. ter Veld Telefoniste/ receptioniste b.terveld@lyceumelst.nl
mevr. J. Elijzen Medewerker leerlingenadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. M. Janssen Medewerker leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. H. van de Peppel Leidinggevende leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. Y. Phielix Medewerker leerlingadministratie administratie@lyceumelst.nl
dhr. W. Lindeijer TOA w.lindeijer@lyceumelst.nl
mevr. G. Gerritsen TOA g.gerritsen@lyceumelst.nl
mevr. M. van Bussel Verzuimmedewerker/ cöordinator MAS m.vanbussel@lyceumelst.nl
mevr. E. Nolle - Mientjes Verzuimmedewerker e.nolle@lyceumelst.nl
dhr. H. Polman Conciërge h.polman@lyceumelst.nl
mevr. C. Schouwenburg Conciërge c.schouwenburg@lyceumelst.nl
dhr. E. Noy Conciërge e.noy@quadraam.nl
mevr. C. Tieleman Orthopedagoog c.tieleman@lyceumelst.nl
mevr. E. Helmers Remedial Teacher e.helmers@lyceumelst.nl
mevr. V. Florie Orthopedagoog v.florie@lyceumelst.nl
mevrouw W. Arnts Managementassistente w.arnts@lyceumelst.nl