Medewerkers

Schoolleiding

drs. J. (Jan Maarten) de Wit
rector
drs. C.A.F. (Christian) Sprakel
conrector onderbouw
drs. W. (Wout) Claessens
conrector bovenbouw
E. (Edit) Djini
coördinator mavo
drs. H.J.A. (Dirk) Freijse
coördinator havo/vwo
onderbouw
J.F.W. (Jeroen) Reusen
coördinator havo-vwo
bovenbouw

Docenten

Afkorting Naam personeel afkorting vak vak e-mail
baajo dhr. J. Baank ec Economie j.baank@lyceumelst.nl
bagsn dhr. Bagci ec Economie s.bagci@lyceumelst.nl
bapjn dhr. J. Baptist ak Aardrijkskunde j.baptist@lyceumelst.nl
barui dhr. Y. Bartelink bio Biologie y.bartelink@lyceumelst.nl
beeae mevr. A. van der Beek En Engels a.vanderbeek@lyceumelst.nl
berna mevr. N. Bernts - Visser Ne Nederlands n.bernts@lyceumelst.nl
bijsd dhr. S. Bijnagte bio, nask Biologie, Natuurkunde en Scheikunde s.bijnagte@lyceumelst.nl
bocen mevr. E. Bockting bi Biologie e.bockting@lyceumelst.nl
bogbt dhr. B. van den Bogaard gs, ak Geschiedenis, Aardrijkskunde b.vandenbogaard@lyceumelst.nl
boree mevr. E. Borghstijn ak Aardrijkskunde e.borghstijn@lyceumelst.nl
bosli mevr. L. Bos - van de Avoort bi Biologie l.bos@lyceumelst.nl
bosae mevr. A. van den Bosch wi Wiskunde a.vandenbosch@lyceumelst.nl
bosmt dhr. T. Bosman gs Geschiedenis t.bosman@lyceumelst.nl
brajh mevr. J. Brans en Engels j.brans@lyceumelst.nl
brome mevr. M. van den Broek wi Wiskunde m.vandenbroek@lyceumelst.nl
broa mevr. J. Broekhuizen bi Biologie j.broekhuizen@lyceumelst.nl
clejn dhr. J. Clermonts sk Scheikunde j.clermonts@lyceumelst.nl
cobry dhr. R. Cobussen bv Beeldende Vorming r.cobussen@lyceumelst.nl
dagig mevr. I. Dagmar Ne Nederlands i.dagmar@lyceumelst.nl
danse mevr. S. Dankers - de Kroon s&b Sport en Bewegen s.dankers@lyceumelst.nl
dermk dhr. M. Derkse s&b Sport & Bewegen m.derkse@lyceumelst.nl
deufk dhr. F. Deug En Engels f.deug@lyceumelst.nl
djiet mevr. E. Djini ckv, bv, KUA, coördinator mavo bv, KUA, coördinator mavo e.djini@lyceumelst.nl
dijjn dhr. J. van Dijk Du Duits j.vandijk@lyceumelst.nl
dimcn mevr. C. Dimmendaal s&b Sport & Bewegen c.dimmendaal@lyceumelst.nl
fredk dhr. D. Freijse Fr, coördinator havo/vwo onderbouw Frans, coördinator havo/vwo onderbouw d.freijse@lyceumelst.ln
fonmu mevr. M. Fontijn ak Aardrijkskunde m.fontijn@lyceumelst.nl
gelmy mevr. M. van Gelder ec Economie m.vangelder@lyceumelst.nl
gishs dhr. H. van Gisbergen ak Aardrijkskunde h.vangisbergen@lyceumelst.nl
grome mevr. M. de Groot sk Scheikunde m.degroot@lyceumelst.nl
heuia mevr. I. van der Heul du Duits i.vanderheul@lyceumelst.nl
henre mevr. R. Hendrikx - Termaat wi Wiskunde r.hendrikx@lyceumelst.nl
huime mevr. M. Huigens Ne Nederlands m.huigens@lyceumelst.nl
hulwr dhr. W. Hulshof Bi Biologie w.hulshof@lyceumelst.nl
jacrt dhr. R. Jacobs b&o Bedrijfseconomie & Ondernemerschap r.jacobs@lyceumelst.nl
keyye mevr. Y. de Keyzer s&b Sport en Bewegen y.dekeyer@lyceumelst.nl
koswo dhr. W. Koster Ma Maatschappijleer w.koster@lyceumelst.nl
kueee mevr. E. Kuenen Fr Frans e.kuenen@lyceumelst.nl
kuhmo dhr. M. Kuhlmann Du Duits m.kuhlmann@lyceumelst.nl
leima mevr. M. Leijser Ne Nederlands m.leijser@lyceumelst.nl
leume dhr. M. Leuverink ec Economie m.leuverink@lyceumelst.nl
lobgn dhr. G. Lobo van Vliet gs en fi Geschiedenis en Filosofie g.lobo@lyceumelst.nl
meian mevr. A. Meijerink bv en ckv Beeldende vorming, Culturele en Kunstzinnige Vorming a.meijerink@lyceumelst.nl
norme mevr. M. van Norel wi Wiskunde m.vannorel@lyceumelst.nl
oonts dhr. T. Oonk bi Biologie t.oonk@lyceumelst.nl
petcs dhr. C. Peters gs, decaan havo/vwo Geschiedenis en decaan havo/vwo c.peters@lyceumelst.nl
petja mevr. J. Petrosian na Natuurkunde j.petrosian@lyceumelst.nl
queee mevr. E. Quekel gs Geschiedenis e.quekel@lyceumelst.nl
ramdd dhr. D. Rameckers s&b Sport & bewegen d.rameckers@lyceumelst.nl
remtm dhr. T. Remijn wi Wiskunde t.remijn@lyceumelst.nl
renpe dhr. P. Rensen sk Scheikunde p.rensen@lyceumelst.nl
renln mevr. L. Renting wi Wiskunde l.renting@lyceumelst.nl
reijn dhr. J. Reusen wi, coördinator havo/ vwo bovenbouw Wiskunde, coördinator havo/vwo bovenbouw j.reusen@lyceumelst.nl
roecm mevr. C. Roes bv Beeldende Vorming c.roes@lyceumelst.nl
sanca mevr. C. Sánchez En Engels c.sanchez@lyceumelst.nl
schjh mevr. J. Scheepers Du Duits j.scheepers@lyceumelst.nl
shahd dhr. H. Shakiba wi Wiskunde h.shakiba@lyceumelst.nl
smerf dhr. R. Smeets na Natuurkunde r.smeets@lyceumelst.nl
thijn dhr. J. Thijssen na, sk Natuurkunde en Scheikunde j.thijssen@lyceumelst.nl
tilsa mevr. S. van Tilborgh En Engels s.vantilborgh@lyceumelst.nl
tujar dhr. A. Tujeehut wi Wiskunde a.tujeehut@lyceumelst.nl
valjn mevr. J. Valkenburg Fr Frans j.valkenburg@lyceumelst.nl
veean dhr. A. van der Veen Du Duits a.vanderveen@lyceumelst.nl
vergt dhr. G. Versteeg s&b, decaan mavo Sport & bewegen, decaan mavo g.versteeg@lyceumelst.nl
vriha mevr. H. Vrieling dr Drama h.vrieling@lyceumelst.nl
wamle mevr. L. Wammes Ne Nederlands l.wammes@lyceumelst.nl
wanml mevr. M. Wanders GS Geschiedenis m.wanders@lyceumelst.nl
witca mevr. C. Te Witt - van Gellecum En Engels c.tewitt@lyceumelst.nl
wijcn mevr. C. Wijnand dr, ckv Drama, Culturele en Kunstzinnige vorming c.wijnand@lyceumelst.nl
zwamt mevr. M. van Zwam Ne Nederlands m.vanzwam@lyceumelst.nl

Ondersteunend personeel

Naam personeel Functie e-mail
mevr. P. Roodbeen Telefoniste/ receptioniste p.roodbeen@lyceumelst.nl
mevr. B. van der Lelie Administratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. J. Elijzen Administratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. R. Scharroo Administratie administratie@lyceumelst.nl
dhr. W. Lindeijer TOA w.lindeijer@lyceumelst.nl
mevr. G. Gerritsen TOA g.gerritsen@lyceumelst.nl
mevr. M. van Bussel Verzuimmedewerker/cöordinator MAS m.vanbussel@lyceumelst.nl
mevr. E. Nolle - Mientjes Verzuimmedewerker e.nolle@lyceumelst.nl
dhr. H. Polman Conciërge h.polman@lyceumelst.nl
mevr. C. Schouwenburg Conciërge c.schouwenburg@lyceumelst.nl
dhr. M. Cleuren Ondersteuningscoördinator m.cleuren@lyceumelst.nl
mevr. C. Tieleman Orthopedagoog c.tieleman@lyceumelst.nl
mevr. E. Helmers Remedial Teacher e.helmers@lyceumelst.nl
mevrouw W. Arnts Managementassistente w.arnts@lyceumelst.nl
mevrouw L. Söser Managementassistente secretariaat@lyceumelst.nl