Medewerkers

Schoolleiding

drs. J. (Jan Maarten) de Wit
rector
drs. C.A.F. (Christian) Sprakel
conrector onderbouw
drs. W. (Wout) Claessens
conrector bovenbouw
M. (Martine) van Norel
teamleider mavo
drs. H.J.A. (Dirk) Freijse
teamleider havo/vwo
onderbouw
J.F.W. (Jeroen) Reusen
teamleider havo-vwo
bovenbouw
M. Derkse
Leerlingcoördinator

Docenten

Afkorting Naam personeel afkorting vak vak e-mail
alber mevr. E. Albers ec Economie e.albers@lyceumelst.nl
baajo dhr. J. Baank ec Economie j.baank@lyceumelst.nl
bapjn dhr. J. Baptist ak Aardrijkskunde j.baptist@lyceumelst.nl
barui dhr. Y. Bartelink bio Biologie y.bartelink@lyceumelst.nl
beeae mevr. A. van der Beek En Engels, clustervoorzitter alfa a.vanderbeek@lyceumelst.nl
benpr dhr. P. Bens NaSk NaSk, Natuurkunde en Scheikunde p.bens@lyceumelst.nl
berna mevr. N. Bernts - Visser Ne Nederlands n.bernts@lyceumelst.nl
beuaa mevr. A. van Beugen wi Wiskunde a.vanbeugen@lyceumelst.nl
bijsd dhr. S. Bijnagte bio, nask Biologie, Natuurkunde en Scheikunde s.bijnagte@lyceumelst.nl
boeis mevr. I. de Boer Fr Frans i.deboer@lyceumelst.nl
bogbt dhr. B. van den Bogaard gs Geschiedenis b.vandenbogaard@lyceumelst.nl
boree mevr. E. Borghstijn ak Aardrijkskunde e.borghstijn@lyceumelst.nl
bosli mevr. L. Bos - van de Avoort bi Biologie l.bos@lyceumelst.nl
bosae mevr. A. van den Bosch wi Wiskunde a.vandenbosch@lyceumelst.nl
bosmt dhr. T. Bosman gs Geschiedenis t.bosman@lyceumelst.nl
brajh mevr. J. Brans en Engels j.brans@lyceumelst.nl
brijn dhr. J. Brinkman Du Duits j.brinkman@lyceumelst.nl
brome mevr. M. van den Broek wi Wiskunde m.vandenbroek@lyceumelst.nl
broa mevr. J. Broekhuizen bi Biologie j.broekhuizen@lyceumelst.nl
clejn dhr. J. Clermonts sk Scheikunde j.clermonts@lyceumelst.nl
cobry dhr. R. Cobussen bv Beeldende Vorming r.cobussen@lyceumelst.nl
dagig mevr. I. Dagmar Ne Nederlands i.dagmar@lyceumelst.nl
danse mevr. S. Dankers - de Kroon s&b Sport en Bewegen s.dankers@lyceumelst.nl
dermk dhr. M. Derkse s&b Sport & Bewegen, leercoördinator m.derkse@lyceumelst.nl
deufk dhr. F. Deug En Engels f.deug@lyceumelst.nl
dijjn dhr. J. van Dijk Du Duits j.vandijk@lyceumelst.nl
dilbu mevr. B. van Dillen bi Biologie b.vandillen@lyceumelst.nl
fredk dhr. D. Freijse Fr Frans, teamleider havo/vwo onderbouw d.freijse@lyceumelst.ln
fonmu mevr. M. Fontijn ak Aardrijkskunde m.fontijn@lyceumelst.nl
gelmy mevr. M. van Gelder ec Economie, clustervoorzitter gamma m.vangelder@lyceumelst.nl
gishs dhr. H. van Gisbergen ak Aardrijkskunde h.vangisbergen@lyceumelst.nl
grome mevr. M. de Groot sk Scheikunde m.degroot@lyceumelst.nl
heire dhr. R. Heid kua, dr Kua en Drama r.heid@lyceumelst.nl
henne mevr. N. Hendriks s&b Sport en Bewegen n.hendriks@lyceumelst.nl
henlo dhr. R. Hendriks wi Wiskunde l.hendriks@lyceumelst.nl
henre mevr. R. Hendrikx - Termaat wi Wiskunde r.hendrikx@lyceumelst.nl
holjt mevr. J. Hollander bi Biologie j.hollander@lyceumelst.nl
huime mevr. M. Huigens Ne Nederlands m.huigens@lyceumelst.nl
hulwr dhr. W. Hulshof bi Biologie w.hulshof@lyceumelst.nl
hupnk dhr. N. Hupkes wi Wiskunde n.hupkes@lyceumelst.nl
katee mevr. E. Katerberg Ne Nederlands e.katerberg@lyceumelst.nl
keyye mevr. Y. de Keyzer s&b Sport en Bewegen y.dekeyer@lyceumelst.nl
klejy dhr. J. Kleinveld bio Biologie j.kleinveld@lyceumelst.nl
kormc dhr. M. Korteweg b&o Bedrijfseconomie m.korteweg@lyceumelst.nl
koswo dhr. W. Koster Ma Maatschappijleer w.koster@lyceumelst.nl
kueee mevr. E. Kuenen Fr Frans e.kuenen@lyceumelst.nl
kuhmo dhr. M. Kuhlmann Du Duits m.kuhlmann@lyceumelst.nl
lants dhr. T. Lansink En Engels t.lansink@lyceumelst.nl
leima mevr. M. Leijser Ne Nederlands m.leijser@lyceumelst.nl
lobgn dhr. G. Lobo van Vliet gs en fi Geschiedenis en Filosofie g.lobo@lyceumelst.nl
meian mevr. A. Meijerink bv en ckv Beeldende vorming, Culturele en Kunstzinnige Vorming a.meijerink@lyceumelst.nl
meume mevr. M. Meulman wi Wiskunde m.meulman@lyceumelst.nl
norme mevr. M. van Norel wi Wiskunde, teamleider mavo m.vannorel@lyceumelst.nl
nuibs dhr. B. Nuijen ec Economie b.nuijen@lyceumelst.nl
oonts dhr. T. Oonk bi Biologie t.oonk@lyceumelst.nl
petcs dhr. C. Peters gs Geschiedenis en decaan havo/vwo c.peters@lyceumelst.nl
petja mevr. J. Petrosian na Natuurkunde j.petrosian@lyceumelst.nl
queee mevr. E. Quekel gs Geschiedenis e.quekel@lyceumelst.nl
ramdd dhr. D. Rameckers s&b Sport & bewegen d.rameckers@lyceumelst.nl
renpe dhr. P. Rensen sk Scheikunde, clustervoorzitter bèta p.rensen@lyceumelst.nl
renln mevr. L. Renting wi Wiskunde l.renting@lyceumelst.nl
reijn dhr. J. Reusen wi Wiskunde, teamleider havo/vwo bovenbouw j.reusen@lyceumelst.nl
roecm mevr. C. Roes bv Beeldende Vorming c.roes@lyceumelst.nl
schjh mevr. J. Scheepers Du Duits j.scheepers@lyceumelst.nl
teisa mevr. S. Teiken bv Beeldende Vorming s.teiken@lyceumelst.nl
tiesf dhr. S. Tielen wi Wiskunde s.tielen@lyceumelst.nl
thijn dhr. J. Thijssen na, sk Natuurkunde en Scheikunde j.thijssen@lyceumelst.nl
tilsa mevr. S. van Tilborgh En Engels s.vantilborgh@lyceumelst.nl
valjn mevr. J. Valkenburg Fr Frans j.valkenburg@lyceumelst.nl
veean dhr. A. van der Veen Du Duits a.vanderveen@lyceumelst.nl
vergt dhr. G. Versteeg s&b Sport & bewegen, decaan mavo g.versteeg@lyceumelst.nl
venbm dhr. B. van de Ven ec Economie b.vandeven@lyceumelst.nl
venjt dhr. J. Venendaal wi Wiskunde j.venendaal@lyceumelst.nl
vriha mevr. H. Vrieling dr Drama h.vrieling@lyceumelst.nl
wamle mevr. L. Wammes Ne Nederlands l.wammes@lyceumelst.nl
wanml mevr. M. Wanders gs Geschiedenis m.wanders@lyceumelst.nl
wegmn mevr. M. Wegman Du Duits m.wegman@lyceumelst.nl
wigen mevr. E. Wigman En Engels e.wigman@lyceumelst.nl
witca mevr. C. te Witt - van Gellecum En Engels c.tewitt@lyceumelst.nl
wijcn mevr. C. Wijnand dr, ckv Drama, Culturele en Kunstzinnige vorming c.wijnand@lyceumelst.nl
zwamt mevr. M. van Zwam Ne Nederlands m.vanzwam@lyceumelst.nl

Ondersteunend personeel

Naam personeel Functie e-mail
mevr. P. Roodbeen Telefoniste/ receptioniste p.roodbeen@lyceumelst.nl
mevr. H. Keuben Telefoniste/ receptioniste h.keuben@lyceumelst.nl
mevr. B. ter Veld Telefoniste/ receptioniste b.terveld@lyceumelst.nl
mevr. B. van der Lelie Medewerker leerlingenadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. J. Elijzen Medewerker leerlingenadministratie administratie@lyceumelst.nl
mevr. R. Scharroo Medewerker leerlingenadministratie administratie@lyceumelst.nl
dhr. W. Lindeijer TOA w.lindeijer@lyceumelst.nl
mevr. G. Gerritsen TOA g.gerritsen@lyceumelst.nl
mevr. M. van Bussel Verzuimmedewerker/ cöordinator MAS m.vanbussel@lyceumelst.nl
mevr. E. Nolle - Mientjes Verzuimmedewerker e.nolle@lyceumelst.nl
dhr. H. Polman Conciërge h.polman@lyceumelst.nl
mevr. C. Schouwenburg Conciërge c.schouwenburg@lyceumelst.nl
mevr. C. Tieleman Orthopedagoog c.tieleman@lyceumelst.nl
mevr. E. Helmers Remedial Teacher e.helmers@lyceumelst.nl
mevrouw W. Arnts Managementassistente w.arnts@lyceumelst.nl