Talenturen voor extra uitdaging

Weet jij al waar je goed in bent, of wil je juist nieuwe talenten van jezelf ontdekken? Wil jij leren fotograferen of science proefjes doen? Tijdens de talenturen op Lyceum Elst krijg je de kans je eigen talent te ontwikkelen.

Talenturen voor extra uitdaging

Weet jij al waar je goed in bent, of wil je juist nieuwe talenten van jezelf ontdekken? Wil jij leren fotograferen of science proefjes doen? Tijdens de talenturen op Lyceum Elst krijg je de kans je eigen talent te ontwikkelen.

Talenturen in de brugklas

In onze brugklas plannen we standaard twee lesuren per week in voor het ontdekken en ontwikkelen van jouw talenten. Dit noemen we de talenturen. De talenturen bieden we aan in twee periodes, je krijgt voor iedere periode uitleg over de mogelijkheden. Je kiest vervolgens zelf hoe je de uren invult. Misschien wil jij een talent nog meer ontwikkelen, of kies je liever iets wat helemaal nieuw voor je is. Ook hier geldt: de keuze is aan jou!

Ga je aan de slag in het theater of als fashion designer?

De talenturen proberen we steeds op een andere manier in te vullen. Zo was er bijvoorbeeld al schaken, hout bewerken, yoga, theatersport, fashion, art challenge en fotografie. Ook kan je science-proefjes doen of kiezen voor een leuke sportactiviteit.

Hulp bij vragen over de talenturen

Vind jij het moeilijk om een keuze te maken? Weet jij niet welke talenturen bij jou passen? Voor alle vragen over de talenturen en hulp bij het invullen hiervan kan je terecht bij je mentor.