Onze kennismakingslessen

Ook dit schooljaar krijg je weer de kans om alvast lessen te volgen bij ons. Waarom? Om de sfeer te proeven, kennis te maken met docenten en alvast wat vakken te ontdekken die je straks krijgt. Het kan je helpen bij het maken van een keuze voor een school die bij je past. 

Onze kennismakingslessen

Ook dit schooljaar krijg je weer de kans om alvast lessen te volgen bij ons. Waarom? Om de sfeer te proeven, kennis te maken met docenten en alvast wat vakken te ontdekken die je straks krijgt. Het kan je helpen bij het maken van een keuze voor een school die bij je past. 

Doe jij ook mee? Meld je nu aan!

Lijkt het jou ook leuk om onze kennismakingslessen te volgen en alvast de sfeer te proeven op onze school? Meld je dan hieronder aan.  Het is handig dit wel even met je ouders te overleggen.

Doe mee tijdens de kennismakingslessen op:

  • dinsdag 8 februari 2022 13:00u
  • woensdag 9 februari 2022 13:00u
  • donderdag 10 februari 2022 13:00u

Wil je in de aanloop naar de kennismakingslessen alvast wat meer te weten komen over onze school? Klik dan hier!

Kennismakingslessen leerlingen

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.