Onze kennismakingslessen

Ook dit schooljaar krijg je weer de kans om alvast lessen te volgen bij ons. Waarom? Om de sfeer te proeven, kennis te maken met docenten en alvast wat vakken te ontdekken die je straks krijgt. Het kan je helpen bij het maken van een keuze voor een school die bij je past. 

Onze kennismakingslessen

Ook dit schooljaar krijg je weer de kans om alvast lessen te volgen bij ons. Waarom? Om de sfeer te proeven, kennis te maken met docenten en alvast wat vakken te ontdekken die je straks krijgt. Het kan je helpen bij het maken van een keuze voor een school die bij je past. 

Doe jij ook mee? Meld je nu aan!

Lijkt het jou ook leuk om onze kennismakingslessen te volgen en alvast de sfeer te proeven op onze school? Binnenkort kun je je hieronder aanmelden voor de kennismakingslessen van schooljaar 2022-23.