Doe mee met het debatteam!

Houd jij van een stevige discussie? Ben je niet op je mondje gevallen? Vind je het daarnaast ook nog eens leuk om na te denken over maatschappelijke onderwerpen? Kom dan naar het debatteam! Meneer Bosman en mevrouw Leijser zijn nog op zoek naar enthousiastelingen die het leuk vinden om op regelmatige basis samen te komen om hun ongezouten mening te geven.

Wat? – een debatteam waarbij je in een groep aan de slag gaat met verschillende spreekoefeningen en debatvormen om je eigen spreekvaardigheid naar een hoger niveau te tillen

Wie? – iedereen die geïnteresseerd is (alle jaarlagen en niveaus)

Wanneer? – tijdens de fLEx-uren (niet wekelijks!)

Interesse? – kom naar het inloopuur op dinsdag 27 september het 6e uur, waar je een klein voorproefje krijgt van wat je kunt verwachten