Maatschappelijke stage: NLdoet!

Op 11 en 12 maart kun je bij een organisatie bij jou in de buurt aan de slag tijdens NLdoet. Vrijwilligers zijn het kloppend hart van vele sociale initiatieven. Daarom zetten we elk jaar tijdens NLdoet vrijwilligerswerk in de spotlight. Heb je al vaker meegedaan? Of ben je nog geen vrijwilliger? Ervaar tijdens NLdoet hoe leuk het is om vrijwilligerswerk te doen en ertoe te doen!

Van een buurthuis opknappen tot gezellig een kopje koffie drinken bij bewoners van een zorginstelling. Tijdens NLdoet kun je zelf een activiteit uitkiezen die bij je past en waar jij je voor wilt inzetten.

Op de website www.nldoet.nl kun je zoeken naar een activiteit in de buurt én kun je filteren op verschillende soorten activiteiten. Zo vind je heel snel een activiteit die bij jou past!

KLIK HIER OM JE AAN TE MELDEN