Advies schooldevice (laptop)

De aanschaf van een “device” (laptop of tablet) is soms een lastige keuze om te maken. Voor school zijn gelukkig bijna alle apparaten geschikt. Wij raden een Chromebook als enige af, omdat deze niet werkt met onze toetsprogramma’s en omdat de office applicaties hier niet op werken.

Bij het maken van de keuze is het verstandig om vooral na te denken over het gebruiksgemak en de mogelijkheid om het apparaat mee te dragen. Let hierbij op de grootte van het apparaat, hoe zwaar het apparaat is, maar let ook op de accuduur. Ons advies is een apparaat van 13-15 inch en maximaal 1,5 kg. Dat biedt een fijn formaat om op te werken, zonder dat het te zwaar of groot wordt om mee te nemen.

Wat betreft de overige aspecten kunt u zelf kiezen hoe ver u wilt gaan. Dingen als touchscreen, accessoires en overige specificaties zijn vooral afhankelijk van persoonlijke voorkeur en voor welke andere zaken de device gebruikt zal worden (gamen en films streamen bijvoorbeeld).

Mocht u meer advies willen, dan kunt u via deze link een uitgebreid advies inzien.