Opbrengst kerstmarkt en aankondiging Ghana-reis

KERSTMARKT 2023
Vrijdag 22 december was de jaarlijkse kerstmarkt onder luid getrommel van Jambo Afrika, die samen met leerlingen van leerjaar 2 allerlei optredens hebben verzorgd. Tijdens de kerstmarkt hebben de leerlingen van leerjaar 1 hun kerstversiersels en andere kerstspullen verkocht voor het goede doel. Met de kerstmarkt is ruim € 1.200 opgehaald voor nieuw meubilair en lesmateriaal voor de school in Butre Ghana. Het was een drukke maar ook gezellige ochtend waarbij de nodige bekers warme chocomel en kerstkoekjes zijn genuttigd.

GHANAREIS 2024
Van 3 t/m 17 februari gaan wij met een afvaardiging van Lyceum Elst de projecten waar jullie de afgelopen tijd over gehoord hebben bezoeken in Ghana. Tijdens onze reis gaan wij proberen zoveel mogelijk te laten zien via de social media kanalen. Wij zouden het leuk vinden als jullie ons volgen! Groetjes, v.l.n.r. boven: Hanna ten Brinke (E4va), Alies Bosgra (E4va), Eline Kuenen, Johan Baptist v.l.n.r. onder: Luca Bingham (E2vb), Demi Rossen (E3mc) en Elin Post (E3va).