Leerlingen naar avond over oorlog en vrijheid met journalist en militair

Een aantal leerlingen waren gisteravond voor aardrijkskunde en cultuur samen met mevrouw Fontijn en mevrouw Vrieling in Nijmegen aanwezig bij een inspirerende avond over oorlog en vrijheid, democratie, onderdrukking. Thomas Erdbrink, journalist (oa maker van de documentaire “onze man bij de taliban”) en Roy Grinwis, als militair uitgezonden geweest naar Afghanistan, gaven ons stof tot nadenken en napraten. Spoken Word kunstenaar Luhan Buleshkaj voegde met zijn rap-achtige teksten zijn eigen familieverhaal toe. Zoals één van de leerlingen mooi verwoordde: ‘’hier leer je iets wat je op school nooit zou leren en toch heel interessant is voor je ontwikkeling’’. Geschiedenis, politiek, inleving en verbanden leggen tussen belangen van landen en mensen. We waren blij dat we zulke enthousiaste leerlingen mee hadden!