Examenuitslag

Vandaag zijn de examenresultaten bekend geworden. Alle leerlingen zijn gebeld. De resultaten zijn nog niet definitief, want volgende week zijn de herkansingen nog. Hieronder zie je per opleiding de percentages leerlingen die na het eerste tijdvak zijn geslaagd en gezakt. De anderen hebben de mogelijkheid om via de herkansingen te slagen.

mavo: 86% geslaagd. 4% definitief afgewezen. 66% Van de leerlingen slaagt met een extra examenvak.
havo: 85% geslaagd. 0% definitief afgewezen.
vwo: 90% geslaagd. 10% definitief afgewezen.

We feliciteren alle geslaagden van harte en wensen de leerlingen die een herkansing gaan doen heel veel succes. Met de leerlingen die het helaas niet gehaald hebben, kijken wat voor ieder van hun de beste volgende stap is.

Neem een kijkje in onze school